Home › Dlaczego się umotywować do potyczki z kilogramami?
23 Apr 2017

Dlaczego się umotywować do potyczki z kilogramami?

Nadmierne kilogramy sprawiają, że nasz stan ducha ulega pogorszeniu. Ogarnia nas apatia , marazm i zniechęcenie do wielu aktywności życiowych.

Unikamy widywania się w gronie przyjaciół.

Dopada nas strach przed tym co pomyślą o nas znajomi. Warto więc coś z tym zrobić. Głównym krokiem prowadzącym do osiągnięcia powodzenia w działaniu, jest motywacja. Istnieją dwa typy motywacji działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Siła motoryczna zewnętrzna to na przykład nowa bielizna, nowe spodnie, podróż w wyśnione miejsce.

Pobudka wewnętrzna to nasze lepsze usposobienie, pochwała przyjaciół czy podziw w oczach innych ludzi .

W jaki sposób zatem przygotować się do walki z otyłością? 1. Zawsze pamiętaj, że każdy motywuje się inaczej. Marzenie Twojej koleżanki nie są Twoim zamysłem. Zastanów się co daje Ci tak dużą chęć zrzucenia nadwagi? 2. Pozwól sobie na małe potknięcia.

Każdy je ma.

Droga do zdobycia triumfu nigdy nie jest usłana różami. 3. Wizualizuj sobie Twoje życie gdy zdobędziesz cel. To pozwoli Tobie wytrwać w postanowieniu. 4.

Chwal siebie i wyróżniaj nawet za małe sukcesy.

Tylko nie węglowodanami. Kup sobie bilet do opery, wizyta u kosmetyczki, książkę . 5. Znajdź kolegę, z którym możesz konkurować. Waszym marzeniem będzie, kto pierwszy zrzuci kilka kilogramów.

Rywalizacja przeważnie pomaga wytrwać i osiągnąć cel. Nie zapomnij, że nawet jeśli po raz pierwszy zrezygnujesz, zawsze możesz rozpocząć swoją walkę po raz kolejny..
Moja strona: fotografia ślubna olsztyn opinie

<< Poprzedni
Następny >>