Home › Jak udekorować ścianę nad schodami?
25 Apr 2017

Jak udekorować ścianę nad schodami?

Urządzenie swojego mieszkania stanowi ogromne wyzwanie.

Zanim rozpoczniemy urządzanie najczęściej nie jesteśmy świadomi, jak dużo czeka na nas dylematów.

Przestrzeń w własnym m wymaga mądrego rozwiązania.

Nie ominie cię lustrowanie portali o urządzaniu wnętrz oraz wertowanie aktualnych gazet. Czasami skupiamy się w pierwszej kolejności na najważniejszych pomieszczeniach. Z czasem jednak przychodzi pora także na mniej znaczące składniki wystroju mieszkania. Przykładem jest przestrzeń znajdująca się nad schodami. Dobrze odpowiednio ją zagospodarować, ponieważ większość z lokatorów będzie oglądać ją przynajmniej kilka razy każdego dnia. Fajnym pomysłem na zaaranżowanie tej na pozór niepotrzebnej przestrzeni jest urządzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Aby zrealizować ten plan, niezbędne są familijne fotografie.

Najlepiej wydrukować je w różnorodnych formatach i oprawić w ramki o spójnej kolorystyce. Każde wejście po schodach będzie wywoływać ciekawe wspomnienia.W wielu domach brakuje odpowiedniego miejsca, aby rozwieszać rodzinne fotografie. Niespotykanym pomysłem na urządzenie przestrzeni nad schodami jest naklejenie dostosowanej do miejsca fototapety.

Nietuzinkowo będą prezentować się te fototapety, na których będzie widać głębia. Przestrzeń nad schodami optycznie zwiększy się. Ciekawy wygląd można uzyskać, wybierając fototapetę ze... schodami. Uzyskasz iluzję, jakby z twoich schodów można było wyjść na włoską dróżkę czy malowniczą leśną ścieżkę. Jeśli planujesz mniej rzucające się w oczy sposoby dekoracji, weź pod uwagę użyteczne lampy na ścianie nad schodami. Mogą interesująco wyglądać, a jednocześnie wspierać bezpieczeństwo mieszkańców..