Home › Naprawa zepsutych klawiatur do laptpa
25 Apr 2017

Naprawa zepsutych klawiatur do laptpa

Laptop to dzisiaj nie wyłącznie przenośne biuro, jakie wolno zabrać ze sobą wszędzie, ale też centrum rozrywki. Wszyscy, którzy pracują na komputerze na co dzień wiedzą, że każda godzina spędzona przed ekranem jest de facto niezwykle ciężka.

Nietrudno wówczas o drobne uszkodzenia lub usterki oprzyrządowania.

Każdy, kto ilekroć korzystał z technologii komputerowych zdaje sobie sprawę z tego, że przy laptopie można bez ograniczeń jeść czy pić. Nieczęsto kiedy niemniej jednak zachowuje się wzmożoną ostrożność i od czasu do czasu coś zachlapie klawiaturę lub ewentualnie ją zakruszy. Niepoprawnie działające klawisze do laptopa, klawiatura, jaka cały czas się zacina w żadnym razie nie wpływają na odpowiednio na pracę, a z pewnością już efektywnie ją utrudniają. Poza okruchami najgorsze są polepione guziki, jakie z trudem doczyścić.

Okruszki wolno nazbierać odkurzaczem i po kłopocie, całkowicie inaczej jest polepionymi guzikami.

Trzeba pamiętać, że należy uważać z wodą i mokrymi środkami czyszczącymi na klawiaturze, ponieważ łatwo można uszkodzić dysk lub płytę główną w laptopie.

Wskutek tego również sposobem na lepiące się klawisze do notebooka, jakich nie da się już odratować jest ich wymiana.

Takie klawisze wolno w pojedynczych egzemplarzach kupić w sklepach internetowych ze sprzętem komputerowym, można też nabyć cały zestaw na klawiaturę.

Wymiana klawiszy nie jest skomplikowana, ale warto zachować ostrożność i postępować delikatnie przy tej czynności. Przy zakupie innowacyjnych klawiszy musimy się kierować modele laptopa, niby wszystkie klawisze są mniej więcej tych samych rozmiarów, lecz różnią się w detalach oraz to może uniemożliwić ich montaż..
Autor artykułu: gumička

<< Poprzedni
Następny >>