Home › Problem z klawiszami do laptopa? - poradnik
25 Apr 2017

Problem z klawiszami do laptopa? - poradnik

Technologie komputerowe pędzą tak prędko, że nieraz trudno nadążyć za goniącymi prądami, jakie pojawiają się na rynku niemalże każdego dnia.

Najświeższe rozwiązania stosowane w budowie notebooków i współczesny design sprawia, że coraz więcej ludzi z zapałem wymienia swój stary sprzęt na oryginalny.

Czasem jednakże taka wymiana nie ma najmniejszego sensu, bo poza współczesnym wyglądem parametry laptopa niczym się od siebie nie różnią, a za nowy model wypada słono zapłacić.

Co zrobić zatem, by odświeżyć stary laptop oraz nadać mu znacznie bardziej współczesnego wyglądu? Niewielki lifting notebooka widoczny gołym okiem wcale nie musi być drogi. Można na przykład wymienić klawisze do laptopa. Możliwości takiej wymiany jest co najmniej kilka. Ostatnimi czasy wielką popularnością cieszą się świecące klawiatury.

Jest to nie tylko ciekawy gadżet, który nadaje charakteru maszynie, ale też bardzo obszerne udogodnienie w trakcie pracy nocnej. Co poniektóre laptopy mają podświetlane klawiatury już od początku, ale nie wszelkie, wobec tego należałoby się w taką wyekwipować. Poza świecącą klawiaturą wolno zakupić pojedyncze fluorescencyjne klawisze do laptopa, jakie dodadzą kosmicznego wyglądu narzędziu. Klawisze można nabyć w pakiecie na pełną klawiaturę lub też na sztuki w sklepach stacjonarnych i internetowych ze sprzętem i akcesoriami do komputerów. Świecąca klawiatura wyróżni nawet w największym stopniu starego laptopa, to naturalnie dzięki czemu nie będzie trzeba wymieniać odpowiednio działającego urządzenia na nowszych model. To kapitalne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność, ale oszczędność..


<< Poprzedni
Następny >>