Home › Trochę wartościowych słów na temat stron internetowych
25 Apr 2017

Trochę wartościowych słów na temat stron internetowych

Tak na prawdę realizowanie stron www wcale nie jest takim nieskomplikowanym zajęciem.

Najważniejszą sprawą jaką powinno się określić są potrzeby jakie stawia sięsą stawiane przed stroną internetową. Trzeba określić czy strona internetowa ma realizować sprzedaż, prezentować ofertę albo też na sto procent być w pewnym rodzaju wizytówką.


Od tego zależy nie tylko koszt wykonania tworzonej strony internetowej, oraz technologia, w której da się ją zrealizować. W momencie gdy strona www ma być prosta i nieskomplikowana można łatwo użyć do tego bardzo prostej technologii jaką jest HTML bez inwestowania w opcje oparte na systemu zarządzania treścią. Ta opcja ma również pewną wadę, a konkretnie nie pozwala na łatwą modyfikację stron. Następną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS. Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.
System Zarządzania treścią pozwala na realizownie nowych stron bez udziału programistów. Tego rodzaju opcje są zaszyte w systemie i tak naprawdę tylko i wyłącznie się je wyklikuje. Z tym powinien dać sobie radę nawet nie mający doświadczenia użytkownik stron www. Pozostałą kategorią stron www, które z reguły się tworzy są sklepy internetowe. Są to bardzo wymagające wymagające systemy, które umożliwiają sprzedawanie produktów bez najmniejszego problemu. W tego rodzaju systemach zaszyte jest sporo różnych zaawansowanych możliwości, które umożliwiają ustalić VAT, możliwości przesyłek, promocje i dużo innych kwestii. Zrobienie takich stron oczywiście jest bardzo skomplikowane. Konkretne problemy, które dotyczą realizacją stron www powinny być opracowywane jak przy użyciu najwyższej jakości technologii.
.