Home › Wypoczynek nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej
25 Apr 2017

Wypoczynek nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Jedną z godnych zainteresowania propozycji rekreacyjnych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują bardzo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Sielpi aromaty olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy płuc i oskrzeli.
Urlopowicze zwiedzający Sielpię, którzy cenią aktywną formę urlopu mogą bez problemu zaplanować dużo wycieczek do najciekawszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie warto odwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj koło Chęcin. Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, które prowadzą po najpiękniejszych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku położonym w Sielpi to doskonała propozycja polecana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i osób starszych. Obok możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na wiele interesujących atrakcji, które umilają im urlop nie wyłącznie podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Doskonałą ofertę dla turystów ceniących spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas zbliżającego się urlopu.

.